01
Авг

Для вступу до вузу знадобляться результати трьох іспитів

Для вступу до вузу абітурієнтам в 2009 році треба буде надати результати мінімум 3 іспитів у формі ЄДІ. Наказ, уточнюючий правила прийому до ВНЗ в 2009 році вже підписаний міністром освіти і науки Андрієм Фурсенко і відправлений на реєстрацію до Мін’юсту, повідомляє Газета.

Нагадаємо, наприкінці грудня Міносвіти затвердила список іспитів для вступу до вузів, згідно з яким для кожної спеціальності встановлені чотири предмети. Кожен вуз, спираючись на цей перелік до 1 лютого може вибрати як мінімум три предмети і оприлюднити їх разом з правилами прийому.

Із запропонованих іспитів, вуз зобов’язаний приймати результати обов’язково іспиту — з російської мови, іспиту з профільного предмету, і вибрати мінімум один з двох, запропонованих Міносвіти.

У наказі Міністерства освіти та науки кажуть, що при вступі, наприклад, на філологічний факультет вуз може зараховувати результати з чотирьох предметів — російської мови, літератури, історії та іноземної мови.
Російська мова буде обов’язковим, література профільним, а із запропонованих історії та іноземної мови вуз може вибрати один предмет.